Eddig beérkezett adomány: 429 000 Ft
Őeminenciája Trulku Jigme Choeying Norbu beiktatási ünnepsége
Közzétesszük mindenki számára, aki Late Lopon Tsechu Rinpoche követője, vagy vele kapcsolatban álló láma, trulku, kenpó, lopon, szerzetes, szerzetes nő, gomchen vagy más külföldi tanítvány, hogy Late Lopon Tsechu Rinpoche reinkarnációjának, Őeminenciája Trulku Jigme Choeying Norbu beiktatási ceremóniája megrendezésre került a Sangay Chhoeling Kolostorban 2012. március 8-án, a vízisárkány évében, az első hónap 15. napján.

Bhutan hetvenedik Je Khenpo-jának, Öszentsége Je Khenpo Trulku Jigme Choedra számára a Tshensolt (a spirituális névadás ünnepsége) és a Namza Jesort (a rituális átöltözés) 2011. július 12-én, a vas nőstény nyúl évének, ötödik hónapjának tizenkettedik napján megtartották a Trashichhodzong belső szentélyében.

A beavatási szertartás ideje és helyszíne: 2012. március 8., 10 óra, Sangay Choeling kolostor, Kathmandu, Nepálban volt.

Fotók
Trulku Jigme Choeying Norbu Trulku Jigme Choeying Norbu