2023. január 03., kedd

Adó 1 százalék

Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség / Technikai számunk: 1706

Kedves Barátunk , Ismerősünk és tisztelt Támogatónk!

Kérjük támogassatok az egyházaknak felajánlható adó 1%-val Ismét közeleg az adóbevallás ideje. Ez egy kiváló lehetőség arra, hogy fontos ügyeket támogassunk. Ráadásul ezúttal pénzbe sem kerül, csupán egy kis figyelmességet igényel. Buddhista templomunkat adományokból tartjuk fent. Kérünk, Te is segítsd működésünket, hogy minél több embernek segíthessünk dharma tanításban, oktatásban és meditációban! Fontos:kérjük jelezd a könyvelődnek, hogy bevallásnál ebben az évben az 1706 technikai számot írja be.

Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség  / Technikai számunk: 1706

Hálásan köszönjük, ha megosztod ismerőseiddel posztunkat!

Letölthető nyilatkozat: ITT

Adó 1 százalék