Eddig beérkezett adomány: 429 000 Ft
Letöltések csak olvasásra! Buddhista - Buddhizmus
Buddha idézetek
Köszönetet mondunk minden barátunknak, mindazon szerzőknek, tanítóknak, buddhistáknak akik hozzájárultak buddhista, vallásbölcseleti és egyéb tanításokkal, írásokkal, tanulmányokkal, jegyzetekkel minden érző lény tanításához és tanulásához. Buddhák tanításait megosztani érdem, ezért minden érdemet felajánljuk az összes Buddháknak. Buddhista közösségünk a RIME (A Rimé kifejezés (ris med) szó szerint azt jelenti „elfogulatlan” vagy „pártatlan”, szektarianizmustól mentes) elv alapján igyekszik minden hagyományvonal tanítását, dharmát megosztani a weblapon. Om Mani Padme Hum!

A Mantra Magyarországi Buddhista Egyházközösség internetes honlapján www.buddhistaegyhaz.hu felhasznált hírei, -kép -hang és videóanyagai szerzői jogvédelem alatt állnak! Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni, sugározni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni (a személyes, nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével) a közösség írásbeli engedélye nélkül! Amennyiben úgy találja, hogy a közzétett tartalom a tulajdonát képezi vagy a jogait sérti, kérjük jelezze nekünk azonnal, hogy mihamarabb intézkedhessünk! Köszönjük!
Képernyővédők
PowerPoint diák / filmek