Eddig beérkezett adomány: 500 000 Ft
Helytelen e-mail cím
Adatvédelmi nyilatkozat*:
Kötelező megadni!
Elolvastam és elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot
  A Mantra Magyarországi Buddhista Egyházközösség buddhista világi tagja kívánok lenni. Hozzájárulok ahhoz, hogy az egyház tagjai között nyilvántartásba vegyen, és adataimat az egyház működéséhez szükséges mértékben, különösen taglétszáma igazolása céljából, a jogszabályokban meghatározott módon kezelhesse és felhasználhassa. Kijelentem, hogy a Mantra Magyarországi Buddhista Egyházban alapszabályát ismerem, hitelveit és szervezeti rendjét tiszteletben tartom, az egyház hivatásával, küldetésével egyetértek, és azt támogatom. Ennek megfelelően elfogadom, hogy az egyház szolgálata kiterjed valamennyi buddhista hívére és mindazokra, akik ezt igénylik vagy elfogadják buddhista hitvallásunkat. Tisztelettel viseltetek minden más meggyőződéssel és vallással szemben. Hitelvei szerint a közéletben elítél minden emberi jogot sértő és életellenes tevékenységet.

A Mantra Magyarországi Buddhista Egyházközösség a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról szóló 1992. évi LXIII. Törvény, és az egyének védelméről a személyes adatok gépi feldolgozása során szóló 1998. évi VI. törvény rendelkezéseit maradéktalanul megtartva kezeli. Szigorú adatvédelmi irányelvek alapján kezeljük az adatait, másnak nem adjuk tovább semmilyen célra.
  A gombra kattintva hozhatja létre tagsági nyilatkozatát.
Kérjük a nyilatkozatot nyomtassa ki, írja alá
és küldje el postán az alábbi címre:
Mantra Buddhista Közösség
1046 Budapest, Szent László tér 7.