Külső pártoló tagság

Tagsági minden év január 1 - december 31-ig érvényes.
Befizetési határidő: minden év január 31.
Ha kér tagsági plasztik kártyát, a díja plusz 2000 Ft

Tagsági lehetőségek:
1. Külső gyakorló és online gyakorló tagsági: 25.000 Ft/év
2. Normál tagsági: Buddhista tanító képzésre járóknak: 10.000 Ft/év (ha az összes személyes és online gyakorlathoz szeretnél csatlakozni még + 15.000 Ft, összesen: 25.000 Ft)
3. Ezüst tagság támogatói: 100.000 Ft. 2 évre szól és kedvezmény minden tanfolyamból: 10%
4. Arany tagsági: 200.000 Ft. 3 évre szól és kedvezmény minden tanfolyamból: 20%
5. Gyémánt-Vadzsra tagsági: 500.000 Ft. 3 évre szól és kedvezmény minden tanfolyamból: 30% + ingyen kártya
6. Platina tagsági: 1.000.000 Ft. 5 évre szól és kedvezmény minden tanfolyamból: 50% + ingyen kártya

Pártoló tagoknak kedvezmények:
1. Tanfolyamok, tanítások kedvezmény nélküli részvételi díjából
2. Nem az Egyházunk által szervezet, de közreműködőként részt veszünk a tanfolyamokon, kedvezmény változó
3. Tiszteletreméltó Khenpo Kalsang kolostorába Nepál-Kathmanduba való utazás szervezése csak a Buddhista vagy Pártoló tagoknak (kedvezmények: megbeszélés tárgya)
4. Buddhista kellékeket, kegytárgyakat (füstölő, Buddha szobrokat, thankát, könyveket, stb.) értékesítő kereskedésekben, egyéb helyeken a kedvezmény 5-20 % között

Külső pártoló tagság jelentkezés

1. Kérjük töltse ki az alább található belépési nyilatkozatot.
2. A gombra kattintva hozhatja létre belépési nyilatkozatát. Kérjük a nyilatkozatot olvassa el figyelmesen, nyomtassa ki, írja alá és küldje el nekünk:
- postán az alábbi címre: Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség, 1111 Budapest, Vak Bottyán u. 6.
- e-mail-en: buddhistaegyhaz@gmail.com
3. Fizesse be a tagsági díjat:
- banki átutalás:
Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség, UniCredit Bank Zrt.: 10918001 - 00000079 - 20580009
Ha nem forint számláról utal: IBAN: HU43 1091 8001 0000 0079 2058 0009, SWIFT kód : BACXHUHB
Közlemény: "pártoló tagsági: név, e-mail cím"
- személyes készpénzben: Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség, 1111 Budapest, Vak Bottyán u. 6.

Kötelező megadni!
Hibás az e-mail formátuma!

A jelentkező nyilatkozatai:

Kijelentem, hogy 16. életévemet betöltöttem, cselekvőképességet korlátozó gondnoksága alatt nem állok, s a jelen nyilatkozat az akaratommal mindenben egyező. A Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség buddhista külső támogató-pártoló tagja kívánok lenni. Kijelentem, hogy a Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség alapszabályát ismerem, hitelveit és szervezeti rendjét tiszteletben tartom, az egyház hivatásával, küldetésével egyetértek, és azt támogatom. Ennek megfelelően elfogadom, hogy az egyház szolgálata kiterjed valamennyi buddhista hívére és mindazokra, akik ezt igénylik vagy elfogadják buddhista hitvallásunkat. Kijelentem, nem vagyok semmilyen vallási szektának a tagja. Tisztelettel viseltetek minden más meggyőződéssel és vallással szemben. Hitelvei szerint a közéletben elítél minden emberi jogot sértő és életellenes tevékenységet.

Hírlevél:
Tisztelt leendő Pártolótag!
Feliratkozása szükséges a pártoló tagságihoz, mert az Ön e-mail címére küldünk adatokat a pártoló tagsággal kapcsolatban, továbbá folyamatosan tájékoztatjuk programjainkról, meditációs és egyéb tanfolyamainkról.

Kötelező megadni!

Elolvastam és elfogadtam az Adatvédelmi szabályzatot.

Kötelező megadni!

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Látogatók száma: 5 282 425 fő, jelenleg: 2 fő. Ma eddig: 650 fő