Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség
újbudai központ megvásárlása

Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Kolostor

Európában nem születünk Buddhistának. Azzá leszünk mert a jó karmánk beérik. A Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség ezúton kér segítséget az újbudai központjának megvásárlásához. Egyházunk hosszútávú bérleti szerződést kötött a fáradságos munkával, nagy anyagi áldozattal felújított újbudai központra. Most lehetőség nyílt arra, hogy munkánk gyümölcsét ne béreljük, hanem megvásárolhassuk. Ezúton kérjük támogatását, hogy az újbudai (Budapest, XI. ker.) Drukpa Kagyü Buddhista Dharma Központot immár saját tulajdonként - bérletidíj-mentesen - üzemeltethessük. Ha nem kell bérelnünk, akkor több forrás marad az oktatási és karitatív tevékenységekre. A pandémia utáni időkre pedig már várjuk a bhutáni-nepáli Drukpa Lámákat, Khenpokat és más hagyományvonalak Lámáit hogy a régen várt tanításaikat megtarthassák.

Kérjük segítse munkánkat azzal, hogy támogatásával lehetővé teszi a központ saját tulajdonba való átvételét. Az így felszabadult forrásainkat arra tudjuk használni, hogy illő módon adjuk át Buddha tanítását az egyre nagyobb számú, folyamatos érdeklődőnek.

Az alábbi módokon támogathatja újbudai központunk megvásárlását

1. Utalással

Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség
UniCredit Bank Hungary Zrt.
10918001 - 00000079 - 20580009
Közlemény:
Adomány újbudai központ megvásárlása

Ha nem forint számláról utalsz:
IBAN: HU43 1091 8001 0000 0079 2058 0009
SWIFT kód : BACXHUHB

Kattintson ide, ha utalással szeretne adományozni!

2. Online fizetés bankkártya segítségével

Ön az OTP Bank SimplePay rendszerén keresztül azonnal utalhat a részünkre.

Kattintson ide a bankkártyás fizetéshez!

3. PayPal-on keresztül adományozás

KÉRJÜK NE FELEJTSE EL MEGADNI AZ ADOMÁNY ÖSSZEGÉT,
NEVÉT ÉS E-MAIL CÍMÉT A PAYPAL FIZETŐ OLDALON,
KÜLÖNBEN NEM TUDJUK ÖNT AZONOSÍTANI!

Látogatók száma: 5 286 154 fő, jelenleg: 34 fő. Ma eddig: 341 fő